Informujemy, że w związku z dwoma przypadkami COVID-19 na terenie Przedszkola nr 8 w Sopocie. Decyzją dyrektora w porozumieniu z organem nadzorującym placówkę oraz pracownikami sanepidu od dnia 07.12.2020 r. do 11.12.2020 r. nasze przedszkole zawiesza zajęcia w grupie Skrzatów i Żabek.
Jednocześnie informujemy, że do dnia 11.12.2020 r. zajęcia grupy Biedronek prezentowane będą zdalnie przez Panią Małgosię na stronie Facebook naszej placówki.

Prosimy od poniedziałku tj. 07.12.2020 r. nie przyprowadzać dzieci do przedszkola.

My w tym czasie przygotujemy naszą placówkę do bezpiecznej pracy i zabawy. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość. Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia.

W obecnej chwili kontakt z przedszkolem możliwy jest wyłącznie drogą mailową: przedszkole8@sopot.pl

Marzena Czajkowska