DRODZY RODZICE

ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI W SPRAWIE CZASOWEGO OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK SYSTEMU OŚWIATY W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19

NASZE PRZEDSZKOLE OD DNIA 29.03.2021 DO 18.04.2021 PRZECHODZI NA TRYB NAUKI ZDALNEJ. NAUCZYCIELKI BĘDĄ WSTAWIAŁY MATERIAŁY EDUKACYJNE W ZNANEJ PAŃSTWU GALERII GOOGLE (CHMURA), KTÓRĄ POSIADAJĄ WSZYSTKIE GRUPY PRZEDSZKOLNE. RODZICE, KTÓRZY NIE DOŁĄCZYLI DO SWOICH GRUP OTRZYMAJĄ ODPOWIEDNI LINK DLA GRUPY NA ADRES SWOJEJ SKRZYNKI MAILOWEJ.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE OPIEKA NAD DZIEĆMI PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I  MUNDUROWYCH ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W GODZINACH OD 7.00 DO 16:30

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH I MIMO WSZYSTKO RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

DO ZOBACZENIA

shutterstock-353589737_800x600