Drodzy rodzice!
Zapraszamy na warsztaty logopedyczne rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze zdiagnozowaną wadą wymowy, które odbędą się 07.06.2022r.                           w godz. 16:00-18:00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie.
Celem spotkania będzie przedstawienie kluczowych ćwiczeń wspierających efektywność terapii logopedycznej w zakresie wad wymowy, omówienie etapów terapii, wskazówki do pracy w domu. Spotkanie ma charakter praktyczny – po omówieniu kluczowych kwestii odnośnie usprawnianych funkcji narządów mowy, będziemy wspólnie z Państwem i Państwa pociechami wykonywać proponowane ćwiczenia, przedstawimy możliwości wykonania pomocy do ćwiczeń samodzielnie w domu.
Na warsztaty proszę zabrać lusterko stojące lub małe kosmetyczne, z którego będą Państwo korzystać podczas wykonywania ćwiczeń.

Prowadzące: mgr M. Kisielewska, mgr M. Wrzeszcz.
Zapraszamy!

Zapisy odbywają się przez formularz pod podanym linkiem do 03.06.2022r.: https://forms.gle/zbi3Q9Eb7uCBTL2w9

Liczba miejsc ograniczona!