Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 4 czerwca br., zapraszamy najmłodszych Sopocian oraz gości z Ukrainy do wspólnej zabawy plenerowej na Sopockich Błoniach. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego.

Festyn Wodny to miejskie wydarzenie plenerowe, które oprócz dobrej zabawy, ma na celu zwrócenie uwagi na doskonałą jakość sopockiej kranówki i walory uzdrowiskowe Sopotu. Miejscem festynu nieprzypadkowo są Sopockie Błonia, które mają sprzyjać piknikowej atmosferze i rodzinnemu relaksowi.

Wśród atrakcji m.in. warsztaty i animacje dla dzieci, zabawy teatralne i konkursy, występy na scenie, muzyka, dmuchańce, pojazdy służb miejskich (m.in. straży miejskiej, straży pożarnej, policji). A także zajęcia sportowe (turniej piłki nożnej), strefa gastronomiczna wraz ze strefą relaksu, sopoccy pszczelarze.

Termin: sobota 4 czerwca 2022, w godzinach 11.00-16.00.

Miejsce: Sopockie Błonia od strony ulicy Polnej.

W załączeniu przesyłamy materiały graficzne dotyczące wydarzenia z uprzejmą prośbą o ich zamieszczenie na Państwa stronach internetowych, w mediach społecznościowych.

Linki do wydarzenia:
https://www.aqua-sopot.com.pl/aktualnosci/191-festyn-wodny-na-sopockich-bloniach
https://www.facebook.com/AquaSopot