Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu

LOGOPEDYCZNEJ AKADEMII TROSKLIWEGO RODZICA

pt. ZĘBOWE WARSZTATY – w formie warsztatów dla rodziców z dziećmi.

Data: 20.05.2024r. godz. 16:30 miejsce: PPP Sopot

W trakcie spotkania będziemy wyrabiać prawidłowe nawyki dotyczące higieny jamy ustnej, wspólnie uczyć się jak należy dbać o zdrowe zęby, oraz dowiemy się co należy jeść, aby uniknąć próchnicy.

Naszym celem jest wspieranie rodziców w kompetencjach rodzicielskich w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz wspierania rozwoju mowy. Na niniejszym spotkaniu chcemy podkreślić, że zdrowe uzębienie ma wpływ na rozwój funkcji pokarmowych oraz rozwój mowy.

Prowadzące:

mgr Marlena Wrzeszcz i mgr Kinga Żuchowska – Heyka

Logopedki, spec. neurlologopedii, spec. wczesnej interwencji logopedycznejRejestracja:

Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Aby zapewnić sobie udział prosimy o wysłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail na adres: k.zuchowska@poradniasopot.pl (imię i nazwisko, przedszkole, nr. tel.)