Zapraszamy rodziców przedszkolaków na pierwsze spotkanie LOGOPEDYCZNEJ AKADEMII TROSKLIWEGO RODZICA! Naszym celem jest wspieranie rodziców w kompetencjach rodzicielskich w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz wspierania rozwoju mowy dziecka.

Data: 05.03.2024R. godz. 16:00  miejsce: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna SOPOT

TEMAT: „Wpływ oddechu na ładny uśmiech i proste zęby” – o tym czym jest normatywny wzorzec oddechowy oraz jak oddech wpływa na kształtowanie się zgryzu.
W planie część warsztatowa: nauka wydmuchiwania nosa.
Prowadząca: mgr Kinga Żuchowska – Heyka
logopeda, neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej

REJESTRACJA: udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Aby zapewnić sobie udział prosimy o wysłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail na adres: k.zuchowska@poradniasopot.pl (imię i nazwisko, nr tel.).

Zapraszamy

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sopocie Władysława IV 23/25,  81-742 Sopot
Tel/Fax: 58 551-51-33  tel kom  882 433 500