Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy przekazać informację dla rodziców sopockich przedszkoli o możliwości zapisania swojej Pociechy na darmowe zajęcia dla dzieci.

  1. Badania podoskopowe dzieci

Badania podoskopowe dla dzieci to istotna procedura, która ma wiele korzyści i znaczący wpływ na ich zdrowie i rozwój. Badania przeprowadzi neurorehabilitantka z ponad 20 – letnim doświadczeniem. Wizyty będą odbywać się w soboty w godzinach 9:00-11:00.

2. Neurologopedia dzieci

Możliwość zapisania swojej Pociechy na darmową neurologopedię dziecięcą. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie i skierowane są do dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Warsztaty prowadzi neurologopedka z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy w soboty o godzinie 11:00-13:00.

3. Sport dla dzieci

Możliwość zapisania swojej Pociechy na darmowe grupowe zajęcia sportowe. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowany trener personalny, który jest ogromnym miłośnikiem sportu oraz dzieci. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 11 lat w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach 16:30-17:30.

Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej:

MailScanner has detected a possible fraud attempt from “linkprotect.cudasvc.com” claiming to be https://rehasopot.pl/